2019 Mayokini Modelleri

Posted by erobee_tr 29/03/2019 0 Comment(s)

2019 Mayokini Modelleri

 

Öyle bir iç giyim ürünü düşünün ki tüm ihtiyaçlara cevap verebilsin. Yeri geldiğinde bir sütyen veya külot olarak kullanılabilen, bazen bir body ya da korse olarak hayat kurtaran veya üstüne giyeceğiniz elbise ya da kot pantolonunuzla uyum içinde olabilecek bir şeyden bahsediyoruz. Evet bu harika ürün mayokini ya da diğer adıyla bodysuit. Bu yazımızda Dünya modasından 2019 yılının mayokini modellerinden sizin için seçtiklerimizi bir araya topladık. 

 

İç giyim dünyasında iki zıt materyal olarak değerlendirilebilecek tül ve deri bir araya getirilerek çok şık ve zarif bir model ortaya çıkartmış. 

 

2019 Yılında dikkat çeken en öndeki özelliklerden biri de, tülün çok farklı ve kontra materyallerle kombinasyonuyla ortaya çıkan göz alıcı modeller. Bu pullarla desteklenen tül mayokini modeli de öne çıkan özelliği adeta haykırmakta.

 

Tamamen dantal kulanılarak kol modeli ve göğüs dekoltesiyle farkını ortaya koyan dantel mayoni örneği.

 

Bir balık ağı bu kadar zarif işlenilse gerek. Sadece balık ağı ve canlı renkler kullanılarak ortaya çıkarılmış bu model aynı zamanda, gelecekte fishnet modellerin nerelere doğru gidebileceği hakkında da bir fikir vermekte.

 

Balık gözleriye işlenip ip detaylarıyla güçlendirilien bu deri bodysuit, zarif bir fetişizm ortaya koymakta.

 

Sadece tül ve fermuar. Gerisi tasarımcının ortaya koyduğu zarafetten başka bir şey değil.

 

Karnaval renkleri tercih edilerek ortaya çıkan bu model parti kızlarının ya da gogo girllerin tercihi olacaktır.

 

Sütyen kısmı kupla ve göğüs süsüyle desteklenen bodysuit modelinde dantel detayları yerli yerinde kullanılarak harika bir şıklık yakalanmış.

 

Tülün göze soft dokunuşu bu modelde de ekndini göstermekte.

 

Kırmızı tül, kırmızı ıslak kumaş ve karşınızda 2019 model yürek hoplatan seksi mayokini.

 

Yeni trend sütyen askıları esprileriyle oluşturulan şık dantel sütyenin bodynin alt kısmıyla mükemmel uyumu sonucunda gerçekten çok zarif bu model ortaya çıkartılmış. Tasarımcısı tebriği hak ediyor.

 

Vücut çorabı materyali ile ortaya çıkarılmış bu seksi modelle incelmemizi sonlandırıyoruz. 2019 modellerde göze çarpan en önemli özellikler, kontra ürünler kullanılarak çok şık ve zarif modellerin oluşturulabilmesi denilebilir. 

Agent Provocateur 2019 Koleksiyon tanıtımı da ilginizi çekebilir.