Agent Provocateur 2018-19 Koleksiyonu

Posted by erobee_tr 13/11/2018 0 Comment(s)

 

Dünyanın ikonik moda markalarından biri olan Agent Provocateur yine sıra dışı koleksiyonuyla farkını ortaya koydu. Sizleri, Agent Provocateur'ün 2019 Koleksiyonundan sizler için derlediğimiz fantazi iç giyim modellerine bir an önce geçelim;

 

 

Yan kısımları derin ve fırfırlarla süslenmiş siyah şeffaf dantel kullanılarak üretilen şık bir jartiyer kemeri. Resimdeki gibi siyah bir sütyen ve siyah dantel bir tanga ile mükemmel uyum sağlanacaktır.

 

 

Siyah bu günkü ruh halime uygun değil diye düşünebilirsiniz. O halde yukarıdaki jartiyer kemerinin sarı rengiyle cıvıl cıvıl bir gün geçirmeye ne dersiniz?

 

 

Firmanın yeni koleksiyonunda da jartiyer kemerlerinin yüksek bel ve yanları derin kesim özellikleri ön plana çıkıyor.

 

 

Modeller güzel olunca renk seçenekleri de düşünülmüş ve bu model de bir önceki modelin beyaz severler için üretilen beyaz rengi olarak gözümüze çarpmakta.

 

 

Kırmızı olmayan bir koleksiyon düşünülebilir mi?

 

 

Swarovski kristalleriyle süslenen jartiyer, sütyen ve büstiyerden oluşan bu takım vücudun üst bölümünü minik kemerlerle komple sarmakta.

Yeni koleksiyonunda Agent Provocateur, genel anlamda ana çizgisine sadık kalarak yine başarılı bir koleksiyona imza atmayı başarmış görünüyor. Koleksiyonun öne çıkan bazı ürünlerinden seçtiklerimizle yazımızı sonlandırıyoruz.